AHOJ čtenáři

Zde vám předkládám ke čtení články a příspěvky, jejichž cílem je nejen pobavit, ale i inspirovat k zamyšlení.

Proč jsem se rozhodla psát například povídky, příběhy zrovna já? Vždyť dříve jsem vše promýšlela pouze v hlavě a na papír nic nedala, tak proč teď?

Uvědomila jsem si, jak moc toho vlastně zapomenu. Prostě za chvilku „vyšumí“ a jsou ty tam. Zmizí v nenávratnu a to mě přimělo začít si své myšlenky a postřehy psát. Ano jsem z těch lidí, kteří mají až moc bujnou fantazii a stále něco hledají, potřebují objevovat. Proč tedy ta změna? Snad proto nebo možná i zvídavost, co to přinese. Kdo ví?

Má fantazie nemá klid přes den, ale ani v noci. To se vymýšlí ty největší „perly“. Některé pobaví a některé i vyděsí. U některých zamrzí, že nevyskočím z postele a nezapíši si je. Ale kdo by to dělal? Na to jsem moc ospalá a i pohodlná. Škoda. Vždyť se mi umí zdát takové skvosty. Jako ten o rozbité klice, který se pak stal i skutečností. Ten jsem dala i do povídky a chystám k vydání, tedy zatím jen na svém webu. Kdo ví, co mé „perly“ přinesou? Je to zajímavé objevné přemýšlet v příbězích.

Inspirace je v životě až až.

StanislavaLisner
Autorský deník: příběhy, povídky z jedné a druhé kapsy - miluji psaní příběhů a povídek a vše, co s nimi souvisí. Mohu tak obohatit i své projekty - O ženách pro ženy či chovatelství, kterému se věnují skoro 20 let Inspirace je mnoho! Proč je tvůrčí činnost tolik omamná zjistěte v článcích, či příbězích. Můžete s námi putovat za dobrodružstvím více informací o mě naleznete zde>>
Komentáře

Přidat komentář

  • Příběhy
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Zadejte níže své jméno a email, získáte pravidelnou dávku nejen informací o dívkách a ženách, a jako dárek vám pošlu eknihu zdarma novinka

    Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Stanislava Lisnerová, IČ 69421943, Spořice Lipová 47, 43101) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (odkaz), které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.